Uitslagenlijst Lions Heuvelloop

Overveen – Maandag 17 april 2017

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Thomas Nijman 1983 Hellas 51:52 51:48
2 Dominic Bersee 1990 Olympus ’70 53:47 53:47
3 Herman Brouwer 1986 KAV Holland 56:52 56:52
4 Lourens Veen 1982 KAV Holland 57:57 57:56
5 Mark Breed 1981 Loopgroep 03 Haarlem 1:03:47 1:03:38
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Gerbrand Hendrikse 1972 Leiden Road Runners Club 1:00:13 1:00:07
2 John Vonk 1977 Leiden Atletiek 1:00:14 1:00:14
3 Jeron Boellaard 1973 Suomi 1:01:26 1:01:21
4 Raymond Witteveen 1968 AV Aalsmeer 1:04:10 1:04:05
5 Jeroen Kalf 1974 Lycurgus 1:04:43 1:04:19
6 Antoine Flori 1969 AV Haarlem 1:09:49 1:08:15
7 Ivor Breve 1968 Heemstede 1:12:41 1:12:30
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 René van Ravenzwaaij 1963 Phanos 1:00:36 1:00:36
2 Bob Keuzekamp 1963 Suomi 1:01:18 1:01:14
3 Fred Smit 1962 Waarland 1:05:32 1:05:29
4 Wijnand van Haselen 1963 Loopgroep Aart Stigter 1:06:19 1:06:16
5 Tom Endstra 1965 Loopgroep 03 Haarlem 1:07:06 1:06:56
6 Remco Visser 1966 KAV Holland 1:11:12 1:10:18
7 Norbert Veringmeier 1966 Waterweg 1:12:22 1:11:53
8 Diederick Stoel 1966 Phanos 1:14:41 1:14:26
9 Chris Best 1957 Suomi 1:21:37 1:19:57
10 Sjaak Nijgh 1965 Rijnsoever 1:22:31 1:21:57
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Gerard Albers 1949 AV Aalsmeer 1:11:35 1:11:09
2 Jac van Rijn 1942 NSL 1:18:30 1:18:16
3 Natalino Pistola 1946 KAV Holland 1:19:31 1:18:13
4 Rob Broer 1951 Leiden Road Runners Club 1:22:16 1:20:34
5 Peter Bartels 1939 Dutch Gay & Lesbian Athle 1:25:26 1:25:17
V35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lineke Kroon 1978 Overijse 1:02:04 1:02:00
2 Fa Adda 1972 Feniks 1:04:52 1:04:50
3 Martine Hendriksen 1971 Leiden Atletiek 1:07:53 1:07:47
4 Michelle Collingham 1973 KAV Holland 1:14:41 1:14:28
5 Sonja Jansen 1969 Waterweg 1:20:40 1:20:11
6 Noella Kieftenbeld 1962 Suomi 1:29:38 1:28:55
MAN, 15 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Daan Cosman 1984 Haarlem 56:42 55:31
2 Speciode 1981 Haarlem 1:00:45 1:00:37
3 Daan Glorie 1988 Heemskerk 1:01:04 1:00:58
4 Wim Boekema 1980 Bloemendaal 1:02:31 1:02:22
5 Andrew Thompson 1986 Fluor Hoofddorp 1:02:35 1:01:48
6 Joost Beentjes 1976 Heemskerk 1:02:55 1:02:24
7 Melchior Hensen 1987 Overveen 1:04:22 1:04:06
8 Nick Brouns 1975 Overveen 1:04:28 1:03:49
9 Jan-Willem Rensman 1969 Fluor Hoofddorp 1:05:34 1:05:01
10 Manuel Alonso Espeja 1975 Fluor Hoofddorp 1:06:22 1:05:47
11 Pascal van Wersch 1981 Mijnsheerenland 1:06:34 1:06:23
12 Marc van Wersch 1978 Mijnsheerenland 1:06:38 1:06:27
13 Stephan Smeets 1988 Haarlem 1:06:41 1:05:43
14 Gerald Phister 1975 Haarlem 1:06:47 1:06:22
15 Maarten Haveman 1984 Amsterdam 1:07:27 1:07:09
16 Jeroen Borst 1972 Haarlem 1:07:33 1:06:52
17 Haile Pronk 1976 Haarlem 1:07:57 1:07:33
18 Kees Koek 1985 Mijdrecht 1:08:08 1:07:49
19 Edo Vos 1982 Amsterdam 1:08:23 1:07:45
20 Maarten van der Tol 1978 Haarlem 1:09:04 1:07:24
21 Frank Vermeeren 1965 FiHt 1:09:07 1:07:48
22 Gertjan vd Meij 1962 Rijnsoever 1:09:13 1:08:53
23 Richard Warmerdam 1966 Haarlem 1:09:26 1:09:19
24 Andre Domen 1961 Mijdrecht 1:09:40 1:09:27
25 Simon Kortekaas 1988 Haarlem 1:10:08 1:09:11
26 Mike Rijker 1986 Santpoort-Noord 1:10:21 1:09:46
27 Mario Douma 1974 Haarlem 1:10:24 1:10:24
28 Jeroen Spanjer 1981 Beverwijk 1:10:30 1:10:11
29 Joeri Kaan 1982 Haarlem 1:10:34 1:10:27
30 Adriaan Haasnoot 1969 Katwijk 1:10:53 1:10:42
31 Manuel Mertens 1969 Almere 1:11:03 1:10:47
32 Edwin van Doorn 1969 Fluor Hoofddorp 1:11:18 1:10:29
33 Martijn Kooijman 1974 Haarlem 1:11:22 1:10:36
34 Chris Koedooder 1982 Amsterdam 1:11:50 1:11:46
35 Ene Geissener 1985 Heemskerk 1:11:51 1:11:31
36 Muhamed Abas 1976 Oldenzaal 1:11:52 1:11:45
37 Floris Diepraam 1976 Haarlem 1:12:45 1:11:13
38 Mascha Duker 1981 Zaandam 1:13:01 1:11:43
39 Roland van Cranenburgh 1968 Oberägeri 1:13:02 1:12:21
40 Severin Hendrikx 1973 Haarlem 1:13:05 1:12:55
41 Rober Stam 1972 Haarlem 1:13:17 1:12:50
42 Erwin Albers 1978 Leidschendam 1:13:22 1:12:56
43 Tim Peekstok 1985 Haarlem 1:13:36 1:12:44
44 Wesley Vetter 1991 Haarlem 1:13:38 1:13:00
45 Marin van den Bogaard 1985 Loopgroep 03 Haarlem 1:14:13 1:13:04
46 André Boom 1954 Haarlem 1:14:15 1:13:30
47 Jaap Onderwater 1987 Wassenaar 1:14:18 1:12:56
48 Pieter Onderwater 1983 Wassenaar 1:14:19 1:12:57
49 Henk Jan Santing 1975 Haarlem 1:14:44 1:12:59
50 Robin Douwes 1976 Santpoort-Zuid 1:14:47 1:13:01
51 Peter Akerboom 1953 DEM 1:14:51 1:14:21
52 Hans den Hollander 1958 Amstelveen 1:14:53 1:13:26
53 Alfred Kuiper 1969 Haarlem 1:15:05 1:14:04
54 Rob Overdevest 1961 Leiden Road Runners Club 1:15:35 1:14:31
55 Michel Willemse 1963 Hardlopen.nl 1:15:46 1:15:12
56 Vincent Stam 1983 Haarlem 1:15:48 1:14:23
57 Robbert Henrichs 1985 Fluor Hoofddorp 1:16:40 1:15:50
58 Jan Klinkspoor 1966 Loopgroep 03 Haarlem 1:16:46 1:15:46
59 Jos Derissen 1958 Loopgroep 03 Haarlem 1:18:04 1:17:47
60 Carl Mathot 1974 Heemstede 1:18:12 1:17:47
61 Fabian Janssen 1976 Haarlem 1:18:42 1:17:03
62 Niels Lindeman 1974 Haarlem 1:18:53 1:17:55
63 Daan Kassing 1990 Haarlem 1:19:03 1:18:24
64 Douwe Resoort 1977 Enkhuizen 1:19:09 1:17:20
65 Wouter van Leusen 1967 Haarlem 1:20:31 1:18:56
66 Ubbo Maagdenberg 1976 Bloemendaal 1:20:33 1:20:24
67 Erik Rovers 1971 Santpoort-Zuid 1:20:37 1:18:55
68 Niels Weiland 1973 Loopgroep 03 Haarlem 1:20:59 1:19:29
69 Pieter Zuijdgeest 1972 Weert 1:20:59 1:20:37
70 Sander Janssen 1973 Heemstede 1:21:00 1:20:37
71 Erik Jan Wagenvoort 1983 Amsterdam 1:21:00 1:19:56
72 Jan Haveman 1956 Kudelstaart 1:21:18 1:20:58
73 Evert van Wonderen 1968 Haarlem 1:21:32 1:19:54
74 Ewout van der Wouden 1971 Haarlem 1:21:33 1:19:55
75 Huib Jan Wielemaker 1975 Haarlem 1:21:41 1:20:02
76 Arjo Hooimeijer 1975 Haarlem 1:21:51 1:20:51
77 Roderick Buijs 1978 Heemstede 1:22:05 1:20:22
78 Albert van Trigt 1951 NSL 1:22:11 1:20:29
79 Dave den Blanken 1976 Beverwijk 1:22:29 1:21:09
80 Robin Breeuwer 1967 Hoofddorp 1:22:40 1:21:27
81 Arjen Schuiten 1978 Vijfhuizen 1:24:29 1:23:20
82 Paul le Clercq 1969 Haarlem 1:24:42 1:23:31
83 Raymond Rutte 1989 Loopgroep 03 Haarlem 1:24:53 1:24:35
84 Ben Crezee 1981 Uitgeest 1:25:30 1:24:14
85 Kees Mijnders 1963 Purmerend 1:25:54 1:25:12
86 Dave Bull 1980 Heemstede 1:26:09 1:24:26
87 Joost Parmentier 1962 Fluor Hoofddorp 1:27:02 1:26:14
88 Ewoud van Klei 1967 Haarlem 1:27:37 1:26:42
89 Jac de Ruiter 1963 Overveen 1:28:16 1:26:38
90 Robin van de Kerkhof 1988 Amsterdam 1:28:29 1:27:24
91 Mathieu de By 1992 Bennebroek 1:30:29 1:30:16
92 Joop Broekhof 1949 NSL 1:31:58 1:30:15
93 Bas de Haan 1966 Amsterdam 1:32:06 1:30:22
94 Martijn de Roller 1960 Hoofddorp 1:32:11 1:31:41
95 Tim den Blanken 1982 Beverwijk 1:33:42 1:32:23
96 Cor Vonk 1955 Uitgeest 1:33:45 1:32:33
97 Arthur Breebaart 1976 Hoofddorp 1:34:24 1:33:18
98 Stephan Dijkman 1985 Uitgeest 1:34:42 1:33:30
99 Niek Verveen 1963 Heemstede 1:36:58 1:35:37
100 Nicolette Westerhout 1969 Haarlem 1:37:12 1:35:54
101 Guillaume Slingerland 1971 Loopgroep Oegstgeest 1:37:48 1:36:41
102 Johan Trommel 1957 Ter Aar 1:39:44 1:38:37
VROUW, 15 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Heather Bray 1984 Amsterdam 1:01:54 1:01:52
2 Anoesjka Timmermans 1970 Haarlem 1:05:53 1:05:44
3 Judith Kuipers 1972 Amsterdam 1:13:32 1:13:00
4 Anouk Wisse 1988 Amsterdam 1:14:16 1:13:44
5 Jolanda ten Hoeve 1986 Amsterdam 1:14:40 1:13:37
6 Willeke Naaktgeboren 1991 Amsterdam 1:15:23 1:14:47
7 Ana Cardoso Lopes 1981 Fluor Hoofddorp 1:15:24 1:14:35
8 Marijcke Toussaint 1971 Amsterdam 1:16:03 1:16:03
9 Dittie van de Bor 1962 Amsterdam 1:17:26 1:17:26
10 Annelies Boot 1962 Amsterdam 1:17:53 1:17:19
11 Leonie Klaufus 1977 Loopgroep 03 Haarlem 1:19:47 1:18:51
12 Eline Keet 1988 Amsterdam 1:20:38 1:20:08
13 Rayelle van Leeuwen 1987 Amsterdam 1:21:00 1:19:55
14 Melek Usta 1969 Hoofddorp 1:21:00 1:19:58
15 Barbara van Bon 1975 Castricum 1:21:01 1:19:36
16 Maja Kojic 1974 Fluor Hoofddorp 1:21:23 1:20:34
17 Lianne van ’t Ende 1981 Loopgroep 03 Haarlem 1:21:44 1:20:47
18 Saskia Resoort 1979 Enkhuizen 1:22:11 1:20:24
19 Miriam Brune 1968 Loopgroep 03 Haarlem 1:23:16 1:22:15
20 Maaike Veer 1965 Amsterdam 1:24:07 1:23:36
21 Sophie Kraaijeveld 1974 Cruquius 1:24:20 1:23:21
22 Jolien Klamer 1991 Loopgroep 03 Haarlem 1:24:43 1:23:46
23 Suzanne Rutte 1989 Loopgroep 03 Haarlem 1:24:53 1:24:36
24 Sandra Jonker 1969 Haarlem 1:27:39 1:26:44
25 Jobien Groen 1975 Amsterdam 1:28:59 1:27:35
26 Margrid Pel 1960 Velserbroek 1:29:38 1:28:55
27 Suzanne Heeremans 1979 Haarlem 1:30:25 1:29:22
28 Dominique Schultink 1990 Bennebroek 1:30:29 1:30:16
29 Roselique Bronsema 1983 Haarlem 1:32:22 1:31:16
30 Miranda van Turennol 1967 KAV Holland 1:33:45 1:32:45
31 Eveline Dirksen 1968 Haarlem 1:37:04 1:35:44
32 Margret Stornebrink 1970 FiHt 1:37:08 1:35:49
33 Moniek Janssen 1964 Loopgroep Oegstgeest 1:37:48 1:36:40
34 Willeke Zeijlemaker 1957 Castricum 1:38:48 1:37:25
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Elmer Jansen 1985 Haag Atletiek 36:11 36:09
2 Rens de Bok 1974 Kudelstaart 36:45 36:40
3 Fons Leuven 1965 Suomi 37:50 37:47
4 Ruben Jongerius 1986 Rotterdam 37:50 37:47
5 Bram de Visser 1963 Rijnsoever 39:47 39:45
6 Wouter Egas 1978 Amersfoort 39:52 39:35
7 Sander Aarts 1979 Nieuw-Vennep 40:47 40:38
8 Rob Visser 1977 Loopgroep 03 Haarlem 41:36 41:24
9 Michael Gerrits 1968 Amstelveen 42:25 41:32
10 Duncan Faile 1975 Loopgroep 03 Haarlem 43:05 42:38
11 Johan Hennipman 1989 Haarlem 43:13 43:13
12 Joost Stange 1981 Suomi 43:15 43:03
13 Rob van den Ancker 1989 Velserbroek 43:39 43:23
14 Christiaan Pfrommer 1963 AV Haarlem 44:02 43:58
15 Marcel Jaarsma 1980 Pallas ’67 44:05 43:45
16 Elco van Groningen 1979 Hera 44:07 42:57
17 Frido Roodenberg 1974 Haarlem 44:08 44:02
18 Marten Bekkering 1980 Haarlem 44:16 44:03
19 Wimer Alfrink 1971 Ijmuiden 45:54 44:22
20 Michel Molanus 1978 Amsterdam 45:56 45:38
21 Rut Wakker 1960 Overveen 46:38 45:08
22 Valentijn Jacobs 1978 Haarlem 46:41 46:26
23 Frank van Eldik 1975 Velserbroek 46:41 46:29
24 Stephan de Vilder 1965 Loopgroep 03 Haarlem 46:42 46:25
25 Tom Puts 1962 Loopgroep 03 Haarlem 46:59 46:06
26 Mark van der Tang 1973 Hoofddorp 47:16 45:31
27 Rene van Mullem 1966 Leiden 47:17 47:12
28 Joost van Ravesteyn 1976 Haarlem 47:26 46:46
29 Roland Dorhout Mees 1961 Haarlem 47:40 46:03
30 Herman van der Zalm 1959 Loopgroep 03 Haarlem 47:42 46:51
31 Ruud de Jong 1970 Amsterdam 47:47 46:32
32 Samir Saay 1972 Haarlem 47:48 46:07
33 Sander Smit 1970 Velserbroek 47:52 47:40
34 Jurriaan Verschuur 1977 Bloemendaal 47:59 47:19
35 Erik Roozen 1973 Santpoort-Zuid 48:20 47:11
36 Johan Denneman 1965 DEM 48:28 48:07
37 Alex Scheurwater 1971 Hoofddorp 48:36 46:51
38 Wim Plug 1960 Velserbroek 49:01 48:29
39 Jouke Nuijten 1982 Haarlem 49:11 48:48
40 Berrie Vuist 1965 Suomi 49:29 48:57
41 Vincent de Kort 1972 Haarlem 50:02 49:17
42 Jasper van der Burg 1984 Haarlem 50:07 49:44
43 Arjen Velzel 1970 IJmuiden 50:14 49:44
44 Grit Evers 1972 Haarlem 50:36 49:29
45 Arjen Sierveld 1964 Haarlem 50:43 49:50
46 Dennis Appelboom 1977 Loopgroep 03 Haarlem 50:45 49:12
47 Daniël Verstegen 1988 Overveen 50:52 49:38
48 Guido Heeger 1975 Diemen 50:53 50:12
49 Wouter Goossens 1963 Haarlem 50:58 50:11
50 Willem van Mierlo 1996 Oegstgeest 51:15 50:06
51 Koen van Mierlo 1994 Oegstgeest 51:15 50:07
52 Harm Hortensius 1953 RRZ 51:18 51:03
53 Tom Lips 1954 Santpoort-Noord 51:34 50:25
54 Marc Plaisier 1962 KAV Holland 51:40 50:45
55 David Maton 1974 Haarlem 52:02 50:39
56 Mark de Ruifrik 1982 Zandvoort 52:08 50:56
57 Peter Harmsen 1979 Santpoort-Noord 52:09 50:21
58 René Hartkamp 1980 Haarlem 52:26 52:05
59 Pascal Gerrits 1971 Amstelveen 52:30 51:46
60 A Edel 1964 Haarlem 52:36 51:00
61 Rien den Hertog 1978 Trimclub Clingendael 52:39 52:39
62 Chris Polman 1958 Overveen 52:41 51:14
63 Cor Schol 1962 Suomi 52:44 52:23
64 Sytse de Boer 1960 Overveen 52:44 52:34
65 Roy Peeters 1965 Loopgroep 03 Haarlem 52:45 51:56
66 Onno Hulsman 1959 Loopgroep 03 Haarlem 52:45 51:49
67 John Collingridge 1961 Haarlem 52:47 52:00
68 David Wortman 1989 Amsterdam 53:02 52:36
69 David de Bruin 1962 AV Castricum 53:03 52:23
70 Ezra Mulder 1997 Loopgroep 03 Haarlem 53:16 52:53
71 Niels Klay 1990 Heemstede 53:17 52:53
72 Gerard Mooij 1960 IJmuiden 53:31 52:46
73 Karel Hoekstra 1954 DEM 53:32 53:18
74 Dirk Jan Binnendijk 1956 Leiderdorp 53:33 53:33
75 Steven de Ruig 1962 Loopgroep 03 Haarlem 53:39 52:45
76 Jan Coen Binnerts 1960 Haarlem 53:45 51:57
77 Adriaan Fornerod 2003 Loopgroep 03 Haarlem 54:04 53:40
78 Paul Reparon 1967 Haarlem 54:46 54:01
79 Gerard Wielaard 1958 Loopgroep 03 Haarlem 54:47 53:55
80 Richard van Dieken 1960 Hylas 55:14 53:40
81 Ben Tol 1950 Velserbroek 55:20 54:04
82 Robin Pera 1963 Loopgroep 03 Haarlem 55:33 54:37
83 Max Eijsten 2003 Overveen 55:39 54:09
84 Jeroen Eijsten 1970 Overveen 55:40 54:10
85 Piet van Amsterdam 1949 Loopgroep PK 55:51 54:04
86 Fred Homan 1968 Nieuw-Vennep 55:59 54:38
87 Edwin Bos 1961 IJmuiden 56:04 55:20
88 Kees de Kooker 1965 Nieuw-Vennep 56:33 55:20
89 Frank van den Burgt 1967 Nieuw-Vennep 56:33 55:20
90 Bastiaan Kolb 1971 Haarlem 56:43 56:11
91 Martin van Vliet 1961 Diemen 56:49 56:07
92 Jörgen Hooijman 1969 Nieuw-Vennep 56:59 55:45
93 Erik Alexander Kempenaar 1967 Bloemendaal 57:03 55:34
94 Jeroen van der Zel 1971 Hoofddorp 57:04 55:56
95 Ferd Krijnen 1953 Haarlem 57:08 56:29
96 Eddy Boom 1986 Haarlem 57:31 56:45
97 Arno Beliën 1967 Santpoort-Noord 57:32 57:04
98 Michel Houthuesen 1968 Aalsmeer 57:38 56:45
99 Edwin Otte 1965 Velsen-Noord 57:52 57:05
100 Thijs Mendes 2003 Bloemendaal 57:57 57:29
101 Nico Kluwen 1968 Nieuw-Vennep 58:10 56:55
102 Fons van Diemen 1957 Zoeterwoude 58:11 56:46
103 Henk Duinkerken 1960 RRZ 58:11 57:54
104 Jaap Goosens 1959 Loopgroep 03 Haarlem 58:21 56:32
105 Frank van den Eshof 1971 Velsen-Noord 58:29 57:42
106 John Hogers 1970 RRZ 58:36 58:23
107 Reinier Wortman 1995 Amsterdam 59:03 58:37
108 Dick van Huisstede 1951 Nederhorst den Berg 59:05 57:17
109 Wilmer van Alten 1969 Velserbroek 59:18 58:48
110 Rob Berkhof 1952 Bloemendaal 59:37 57:57
111 Hans van der Weg 1964 Wijk aan Zee 59:38 58:23
112 Henk Vermeulen 1969 Haarlem 59:39 58:07
113 Mark Dik 1978 Haarlem 1:00:07 59:10
114 Frans Le Fevre 1952 Santpoort-Zuid 1:00:11 59:10
115 Wieger Poeze 1981 KAV Holland 1:00:19 58:52
116 Eelco Poeze 1978 Castricum 1:00:19 58:51
117 Andre Lamper 1965 Haarlem 1:00:23 58:59
118 Nick Stavenuiter 1994 Haarlem 1:00:28 58:53
119 Marcel Brans 1959 Overveen 1:00:44 1:00:26
120 Gerard Rutte 1960 Velserbroek 1:00:47 1:00:28
121 Willem Hagman 1963 Loopgroep 03 Haarlem 1:00:51 1:00:02
122 Merijn de Boer 1982 Haarlem 1:01:03 59:43
123 Machiel van der Wal 1952 Zandvoort 1:01:05 59:49
124 Pepijn vd Kooij 1977 Santpoort-Zuid 1:01:06 1:00:03
125 Ron van den Eshof 1956 Velsen-Noord 1:02:16 1:01:28
126 Ewoud Brouwer 1995 Overveen 1:02:42 1:01:05
127 Ed den Hollander 1965 Haarlem 1:02:59 1:01:29
128 Paul van Houten 1953 Haarlem 1:04:10 1:02:47
129 Arie Hennevanger 1955 IJmuiden 1:04:18 1:02:32
130 Rene van Houwelingen 1961 Suomi 1:04:59 1:04:12
131 Ad van der Gaauw 1949 Haarlem 1:05:10 1:03:32
132 Do Bartels 1950 Haarlem 1:06:55 1:06:16
133 Michiel van Dijk 1986 Overveen 1:07:14 1:06:28
134 Ernst de Boer 1950 Haarlem 1:10:25 1:10:25
135 Fred Hooghiemstra 1964 Amstelveen 1:11:55 1:11:20
136 Hans Bakkenes 1947 Haarlem 1:13:46 1:12:55
137 Rick Verhoeven 1961 Hoofddorp 1:14:24 1:13:21
138 Fred Verberg 1956 Heemstede 1:17:39 1:15:58
139 Jurian Van der Meer 1971 Bloemendaal 1:27:21 1:26:53
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Josien Scheepens 1997 KAV Holland 36:50 36:48
2 Marloe Remeeus 1965 Suomi 43:52 43:50
3 Lisanne van Diemen 1987 Rotterdam 46:05 45:57
4 Inge Rol 1987 AV Castricum 49:28 49:21
5 Hinke Wesselius 1975 Haarlem 50:17 50:00
6 Martine Deckers 1972 KAV Holland 50:44 49:44
7 Belinda de Ridder 1966 KAV Holland 50:55 49:54
8 Nicole Polman 1989 Amsterdam 51:23 49:56
9 Veronika Rubach 1989 Haarlem 52:15 51:14
10 Brigitte Roijen 1970 Haarlem 52:36 51:35
11 Faye de Lange 1990 Amstelveen 53:23 52:29
12 Joyce Lammers 1980 Hoofddorp 53:25 52:18
13 Juno Rouwenhorst 1980 Haarlem 53:46 53:16
14 Irne Kievits 1965 Driehuis Nh 53:52 53:11
15 Judith Boer 1967 Loopgroep 03 Haarlem 54:05 53:40
16 Jessica Top 1965 Spaarndam gem. Haarlem 54:15 52:58
17 Marianne Polman 1987 Haarlem 54:19 52:52
18 Petra de Lange 1970 Amsterdam 54:37 54:02
19 Christien Klaufus 1967 Loopgroep 03 Haarlem 54:46 53:15
20 Karoline Haug 1987 Amsterdam 54:53 54:53
21 Rineke de Visser 1991 Rijnsoever 55:01 54:54
22 Annelies Koole 1972 Loopgroep 03 Haarlem 55:12 53:42
23 Eva Geuzebroek 1978 Haarlem 55:33 54:57
24 Floor Bremer 1975 Amsterdam 56:08 55:30
25 Katy Teesink 1979 Fluor Hoofddorp 56:46 55:55
26 Hella Binnendijk 1991 Amsterdam 56:46 56:40
27 Eva de Groot 1978 Zandvoort 56:54 55:43
28 Gerda Edelman 1980 Amsterdam 57:05 56:34
29 Linda van Galen 1966 KAV Holland 57:15 56:23
30 Simona Civinini 1968 Loopgroep 03 Haarlem 57:27 56:31
31 Isabelle Winnubst 1993 Amsterdam 57:45 57:21
32 Hedwich van der Steen 1985 Amsterdam 57:49 57:12
33 Lisette Mander 1952 Bloemendaal 57:55 57:27
34 Helen Velthuizen 1967 KAV Holland 57:59 57:02
35 Gieneke van Veenen 1959 Overveen 58:31 57:21
36 Irene de Kooker 1966 Nieuw-Vennep 58:56 57:46
37 Monique van Liebenstein 1968 Nieuw-Vennep 58:56 57:45
38 Hanneke Binnendijk 1987 Leiderdorp 59:05 59:02
39 Paola Prins 1963 Bloemendaal 59:05 58:57
40 Moniek de Witte 1969 Amsterdam 59:13 57:58
41 Jen Bates 1985 Haarlem 59:13 58:11
42 Karin Bakker 1962 KAV Holland 59:25 58:32
43 Jolanda Kooi 1979 Bloemendaal 59:25 58:58
44 Marije van der Meer 1977 Bloemendaal 59:25 58:59
45 Bianca Vermeulen 1973 Haarlem 59:39 58:07
46 Obiozo Ukpabi 1978 FiHt 59:40 58:23
47 Miriam Stui 1988 Suomi 1:00:17 1:00:05
48 Marijke van Duin 1960 Bloemendaal 1:00:30 59:55
49 Pleun Brans 2002 Overveen 1:00:43 1:00:23
50 Lizzy vd Kooij 1978 Santpoort-Zuid 1:01:06 1:00:04
51 Taetske van Dijk 1959 KAV Holland 1:01:24 1:00:33
52 Gabry Foolen 1971 Amsterdam 1:02:30 1:01:48
53 Imara Welfing 1978 Amsterdam 1:02:39 1:02:01
54 Jacinta Koster 1959 Haarlem 1:02:51 1:02:51
55 Astrid Chander-Stroet 1966 Haarlemmermeer 1:03:15 1:03:00
56 Petra van Liemt 1961 Haarlem 1:03:21 1:01:52
57 Jacqueline Kuijpers 1965 Zwanenburg 1:03:32 1:01:48
58 Kimberley Kuijpers 1990 Zwanenburg 1:03:32 1:01:48
59 Anoushka Schut-Welkzijn 1969 Phanos 1:04:24 1:03:25
60 Sophie Boreel 1966 Overveen 1:05:01 1:04:09
61 Betty Driessen 1957 Bloemendaal 1:05:16 1:05:07
62 Gonnie Roumen 1963 Dolichos 1:05:27 1:04:50
63 Maxime Pluis 1992 Amsterdam 1:05:34 1:05:12
64 Anouk Wortman 1991 Amsterdam 1:05:34 1:05:12
65 Yumi Ichimnra 1963 Startbaan 1:05:41 1:04:15
66 Suzanne Blauw 1986 Castricum 1:06:09 1:04:45
67 Antoinette van der Linden 1959 Bloemendaal 1:06:28 1:05:51
68 Natasja Voordewind 1972 Uitgeest 1:06:41 1:05:18
69 Milou Hoes 1991 Amsterdam 1:07:21 1:06:58
70 Hanneke Hertogh 1967 FiHt 1:07:55 1:06:37
71 Florentine van Nouhuijs 1995 Leiden 1:08:46 1:07:10
72 Ada vd Mey 1966 Katwijk Zh 1:09:27 1:08:54
73 Sandra van der Horst 1970 IJmuiden 1:10:47 1:09:21
74 Lidy Groen-Külman 1947 Diemen 1:11:25 1:10:01
75 Dorien Trommel 1986 Voorschoten 1:11:40 1:10:35
76 Ella Korzelius 1962 Amstelveen 1:11:56 1:11:21
77 Dorothe Mulders FiHt 1:12:04 1:10:47
78 Dorette Pronk 1958 Amsterdam 1:12:12 1:10:37
79 Anneke Trommel 1957 Ter Aar 1:17:14 1:16:10
MAN, 5 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Daan Oppenhuis 1994 AV Haarlem 17:16 17:16
2 Coen Brantjes 1974 AV Haarlem 17:54 17:53
3 Erik Scheers 1974 Phanos 18:02 18:01
4 Johan Neve 1957 KAV Holland 18:05 18:05
5 Martin Hoogervorst 1964 Loopgroep PK 18:36 18:32
6 Glen Seubert 1975 AV Haarlem 18:50 18:42
7 Scott van Zoolingen 1997 Hoofddorp 18:56 18:55
8 Bruno Guigas 1976 Haarlem 19:00 18:56
9 Cor Aarsen 1966 AV Haarlem 20:00 19:54
10 Leffrey Stuyt 1991 Wijdewormer 20:40 20:40
11 Wessel Jansen 2004 Heemstede 21:05 20:46
12 Boris Hoogervorst 2000 KAV Holland 21:07 21:03
13 Bas van Kaam 1979 IJmuiden 21:48 21:44
14 Paul Bonnema 1987 Haarlemmermeer 22:39 22:35
15 Neil Purcell 1974 Amsterdam 23:51 23:40
16 Arjen Levison 1975 Haarlem 24:24 24:02
17 Dick Nieuwboer 1962 Heemstede 24:30 24:22
18 Atom Levison 2005 Haarlem 24:49 24:28
19 Floris Lieshout 1982 Haarlem 24:55 24:49
20 Johan de Koning 1977 Haarlem 25:34 25:26
21 Ferry van der Ent 1959 Hoofddorp 25:43 25:38
22 Fred Steegstra 1964 Haarlem 26:17 26:07
23 Mike van Zolingen 1989 Overveen 26:21 26:16
24 Ybo Bast 2005 Haarlem 26:56 26:41
25 André Dam 1963 Haarlem 27:07 26:59
26 Jan Willem Bast 1966 Haarlem 28:38 28:23
27 Chris de Bruin 2006 Haarlem 28:47 28:42
28 Mershad Heidari 2006 Bloemendaal 28:48 28:42
29 Dirk-Jan de Bruin 1963 Loopgroep 03 Haarlem 28:51 28:34
30 Bert Koks 1959 Velserbroek 28:56 28:41
31 Foeke de Koe 1979 Haarlem 29:31 29:18
32 Ton Heinsbergen 1955 Loopgroep 03 Haarlem 30:29 30:23
33 Andre Brantjes 1960 Haarlem 31:14 31:05
34 Arno van Vliet 1984 IJmuiden 32:00 31:52
35 Jotte Kop 1985 Haarlem 32:00 31:51
36 Theo Kop 1948 Heemstede 32:00 31:52
37 Edwin Konijn 1969 Alkmaar 32:57 32:36
38 Tobas van Cranenburgh 2005 Amsterdam 33:37 33:33
39 Tim van der Meij 1993 Overveen 34:01 33:56
40 Gerard van der Meij 1957 Overveen 34:34 34:32
41 Hans Siebbeles 1962 Amsterdam 36:21 36:10
VROUW, 5 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Solange Levison 1969 Haarlem 24:48 24:27
2 Lilian van der Ent 2007 De Spartaan 25:13 25:08
3 Kim Kop 1984 Loopgroep 03 Haarlem 25:20 25:01
4 Jeannette Jonker 1966 Haarlem 25:59 25:49
5 Maroesju Kluit 1983 Amsterdam 26:30 26:20
6 Floortje de Vries 1995 Haarlem 27:02 26:49
7 Gabriella Boxhoorn 1994 Heemstede 27:09 27:09
8 Eline Binnerts 1995 Haarlem 27:16 27:03
9 Lyoni Spier 1970 Halfweg Nh 27:47 27:35
10 Nienke Binnendijk 1989 Rotterdam 27:53 27:34
11 Dieuwertje Tromp 1986 Amsterdam 28:59 28:48
12 Marjoleine Tel 1965 Loopgroep 03 Haarlem 29:20 29:02
13 Jamie de Boo 1988 Haarlem 29:58 29:41
14 Sylvia Schneider 1971 Haarlem 30:04 29:57
15 Quasiba Zeggen 1968 Haarlem 30:25 30:07
16 Lilette van de Giesen 1960 Loopgroep 03 Haarlem 31:08 30:50
17 Femke van der Poel 1977 Heemstede 31:13 30:57
18 Kim Bremer 1978 Haarlem 31:16 31:03
19 Carola Schaak 1971 Haarlem 31:37 31:24
20 Yolanda oltra Arrufat 1973 Haarlem 31:42 31:24
21 Silvaba Castelijn 1965 Haarlem 32:31 32:22
22 Ianthe Schnitzler 2004 Barcelona 33:04 32:59
23 Yara van Cranenburgh 2003 Amsterdam 33:15 33:10
24 Karin van Kaam 1965 Velserbroek 33:20 33:06
25 Harriët Delhaas 1977 Amsterdam 33:28 33:18
26 Eveline Valent 1961 Loopgroep 03 Haarlem 33:39 33:22
27 Sharon Rompa 1982 Loopgroep 03 Haarlem 33:39 33:22
28 Marion Geugies 1973 Heemstede 33:51 33:36
29 Sanne Brekelmans 1995 Haarlem 34:16 34:03
30 Susan de Bueger 1970 Haarlem 34:20 34:04
31 Wendie Mastens 1977 Amsterdam 35:23 35:08
32 Anna Peschier 1998 Overveen 35:37 35:26
33 Marianne Siebbeles 1960 Overveen 35:47 35:36
34 Patricia Slump 1970 Haarlem 36:53 36:38
35 Annelies Bolhoeve 1968 Haarlem 38:33 38:14
36 Susan van Ulden 1974 Heemstede 38:35 38:16
MAN, 2 KM FAMILY-RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jeroen Kalf 1974 Lycurgus 9:26 9:25
2 Joost van Ravesteyn 1976 Haarlem 10:16 10:16
3 Gijs Oude Engbrink 1975 Loopgroep 03 Haarlem 10:20 10:20
4 John Collingham 1972 Haarlem 10:22 10:22
5 Gerard Ypma 1928 Haarlem 10:25 10:24
6 Sander Janssen 1973 Heemstede 11:09 11:09
7 Wieger Poeze 1981 Overveen 12:19 12:17
8 Job Gerlo 1974 Santpoort-Zuid 12:30 12:28
9 Daniel Van Bakel 1976 Santpoort-Zuid 12:33 12:32
10 Wouter Bakker 1981 Heemskerk 13:55 13:55
11 Arnoud Koning 1972 Santpoort-Noord 16:41 16:38
VROUW, 2 KM FAMILY-RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Vanessa Oude Engberink 1976 Haarlem 10:32 10:32
2 Natasja Noordervliet 1971 Heemstede 11:08 11:03
3 Astrid Vogelzang 1976 Heemstede 11:12 11:09
4 Linda Groot 1974 Haarlem 11:29 11:29
5 Gwennyn Kapitein 1982 Haarlem 15:28 15:23
M-KID, 2 KM FAMILY-RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sam Collingham 2006 Haarlem 7:41 7:41
2 Luke Collingridge 2007 Haarlem 8:17 8:17
3 Ivar Kalf 2008 Assendelft 8:46 8:46
4 Tomothy Veldkoop 2009 Haarlem 9:13 9:13
5 Hielke Vogelzang 2010 Heemstede 9:42 9:38
6 Maxim Mantel 2010 Cruquius 9:55 9:54
7 Sem van ’t Hof 2010 Heemstede 9:58 9:57
8 Tije van Ravesteyn 2009 Haarlem 10:17 10:17
9 Menno Ypma 2011 Haarlem 10:24 10:24
10 Jesse Weiland 2007 Loopgroep 03 Haarlem 10:38 10:37
11 Finn Seubert 2008 AV Haarlem 10:52 10:48
12 Ren Bel Voorschoten 11:16 11:16
13 Pascal Bel Voorschoten 11:18 11:17
14 Ole van Ravesteyn 2007 Haarlem 11:29 11:29
15 Jan Diepraam 2007 Haarlem 12:03 11:59
16 Coen van ’t Hof 2012 Heemstede 12:12 12:09
17 Max van den Broek 2010 Haarlem 12:12 12:12
18 Bima Poeze 2009 Overveen 12:13 12:12
19 Bas Gerlo 2010 Santpoort-Zuid 12:30 12:29
20 Benjamin van den Broek 2012 Haarlem 12:41 12:40
21 Roy Bakker 2011 Heemskerk 13:57 13:53
22 Dylan Kapitein 2012 Haarlem 15:28 15:22
V-KID, 2 KM FAMILY-RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mara Mantel 2006 Cruquius 8:26 8:26
2 Perna Levison 2006 Haarlem 9:19 9:19
3 Fenna Kalf 2006 Assendelft 9:25 9:24
4 Eefje Verschuur 2007 Bloemendaal 9:41 9:41
5 Chloe Collingham 2008 Haarlem 10:22 10:22
6 Sarah Koning 2008 Santpoort-Noord 10:25 10:25
7 Nina Kaan 2010 Haarlem 10:56 10:55
8 Annelie Vogelzang 2008 Heemstede 10:57 10:54
9 Jule van Gool 2007 Haarlem 11:50 11:50
10 Lieve Verschuur 2009 Bloemendaal 12:18 12:18
11 Eveline van Bakel 2011 Santpoort-Zuid 12:34 12:32
12 Kate Koning 2010 Santpoort-Noord 16:39 16:39
13 Lauren Koning 2012 Santpoort-Noord 16:40 16:37

Uitslagenlijst Lions Heuvelloop, Overveen – Maandag 28 maart 2016

MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Erik van Warmerdam 1988 KAV Holland 54:27:00 54:26:00
2 Herman Brouwer 1986 KAV Holland 56:08:00 56:05:00
3 Takayuki Kurata 1978 KAV Holland 58:04:00 57:59:00
4 Vincent Witmond 1992 Kronos 01:05:09 01:05:04
5 Rene Seijsener 1985 DEM 01:10:58 01:10:51
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sjoerd Veenma 1974 Altis 55:58:00 55:57:00
2 Erik Scheers 1974 Phanos 57:12:00 57:09:00
3 Jeron Boellaard 1973 Suomi 01:00:30 01:00:27
4 Cor Aarsen 1966 AV Haarlem 01:00:43 01:00:43
5 Marco Bijtenhoorn 1967 AV Haarlem 01:02:39 01:02:37
6 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 01:04:24 01:04:22
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Johan Neve 1957 KAV Holland 58:00:00 57:58:00
2 Bob Keuzekamp 1963 Suomi 58:02:00 58:00:00
3 Wijnand van Haselen 1963 Loopgroep Aart Stigter 01:02:21 01:02:19
4 Jacob Baartse 1960 Suomi 01:05:26 01:05:21
5 Gerrit-Jan Scholtens 1958 Loopgroep Hoorn 01:08:26 01:08:16
6 Johan Denneman 1965 DEM 01:09:12 01:09:06
7 Adrie Tol 1963 AV Haarlem 01:09:25 01:09:21
8 Ino Sohl 1958 Loopgroep PK 01:10:44 01:10:40
9 Bastiaan Adams 1965 AAC 01:16:34 01:16:03
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Oscar Smit 1953 avVN 01:02:22 01:02:20
2 Jaap Tol 1956 KAV Holland 01:08:15 01:08:11
3 Peter Zwart 1952 Atos 01:10:16 01:10:11
4 Piet van der Pal 1956 Zaanland 01:14:30 01:14:24
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Miriam van Reijen 1983 Phanos 01:04:15 01:04:09
V35, 15 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Linda Valent 1971 Loopgroep Aart Stigter 01:06:44 01:06:39
2 Ilonka Betjes – Langeberg 1972 Lycurgus 01:08:03 01:08:01
3 Joseha van Dooren 1948 Kombijsport 01:41:40 01:41:08
MAN, 15 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Albert Timmers 1978 Haarlem 55:47:00 55:46:00
2 Jurian Glas 1980 Amsterdam 01:00:32 01:00:28
3 Dennis Koomen 1971 Amsterdam 01:00:43 01:00:29
4 Diederik Eijsvogel 1988 Amsterdam 01:01:12 01:00:58
5 Pim Brekelmans 1984 Amsterdam 01:01:38 01:01:35
6 Bram de Visser 1963 Noordwijk Zh 01:02:52 01:02:51
7 Tim Baas 1981 ‘s-Gravenhage 01:04:20 01:04:18
8 Fred Verberg 1956 Heemstede 01:05:42 01:05:11
9 Frank Werkhoven 1959 Atos 01:06:07 01:05:14
10 Arie van Zoelen 1966 Atos 01:06:32 01:05:40
11 Koen Hermsen 1978 Haarlem 01:06:38 01:06:33
12 Reindert Emmens 1987 Haarlem 01:06:41 01:06:13
13 Simon Douw 1985 Haarlem 01:07:07 01:06:40
14 Jesse Koeckhoven 1968 Haarlem 01:09:15 01:08:53
15 Richard Warmerdam 1966 Haarlem 01:09:56 01:09:47
16 Marcek Jaarsma 1980 Pallas ’67 01:10:38 01:10:09
17 Erik Gart 1981 Bloemendaal 01:11:03 01:10:41
18 Severin Hendrikx 1973 Haarlem 01:11:46 01:11:34
19 Arjan Zonneveld 1978 Uitgeest 01:11:55 01:11:44
20 Jamie van Oost 1977 Beverwijk 01:12:04 01:11:47
21 Chris Visser 1980 Haarlem 01:12:18 01:12:10
22 Joost van Kampen 1982 Hoofddorp 01:13:53 01:12:57
23 Daan Kassing 1990 Velserbroek 01:13:59 01:13:51
24 Ivo Smits 1989 Amsterdam 01:14:05 01:13:10
25 Eric de Jong 1971 Heemstede 01:14:31 01:14:05
26 Joeri Kaan 1982 Haarlem 01:14:56 01:14:41
27 Miguel Bolsman 1981 Amsterdam 01:14:59 01:14:12
28 Nanne Van Der Burg 1975 Amsterdam 01:14:59 01:14:34
29 Neil Purcell 1974 Amsterdam 01:15:36 01:15:16
30 Tim Peekstok 1985 Haarlem 01:16:04 01:15:47
31 Jan Willem Oosterveld 1965 Lycurgus 01:16:18 01:15:12
32 Alex de Vries 1959 Santpoort-Zuid 01:16:54 01:16:33
33 Mark Huizing 1984 Amsterdam 01:16:59 01:16:25
34 Jaap Hordijk 1973 Haarlem 01:17:05 01:16:54
35 Martijn Jimmink 1985 Haarlem 01:17:27 01:17:17
36 Iddo Post 1976 Haarlem 01:17:36 01:16:39
37 Paul Stolz 1970 ‘s-Gravenhage 01:17:55 01:17:14
38 Lorenzo Luong 1983 Amsterdam 01:17:59 01:17:44
39 Hans van den Berg 1955 De Spartaan 01:18:52 01:18:10
40 Erik de Graaf 1965 Castricum 01:19:08 01:18:59
41 Eric Bos 1970 Haarlem 01:19:20 01:18:57
42 Marc Plaisier 1962 KAV Holland 01:19:33 01:19:22
43 Rudo Snabilie 1956 Houten 01:19:53 01:19:31
44 Erwin van Vroenhoven 1967 Thorpe Ashbourne 01:20:01 01:19:32
45 Willem van Rij 1963 KAV Holland 01:20:38 01:20:14
46 Frank Tomholt 1966 Haarlem 01:20:53 01:20:17
47 Arnold van Velthoven 1949 Dutch Runners 01:22:03 01:21:37
48 Kees Sluis 1971 Haarlem 01:23:08 01:23:05
49 Victor Donninger 1969 Heemstede 01:23:38 01:22:51
50 Enrico Broersen 1969 Haarlem 01:23:49 01:23:47
51 Jan van Miltenburg 1967 Dutch Runners 01:24:27 01:24:04
52 Pascal Terborg 1976 Amsterdam Zuidoost 01:26:14 01:25:03
53 Jaap Tuijp 1955 Amersfoort 01:27:04 01:26:38
54 René Hartkamp 1980 Haarlem 01:27:31 01:27:01
55 Mike Boom 1969 De Spartaan 01:27:38 01:26:56
56 Niels-Olaf Bout 1967 Haarlem 01:27:40 01:26:52
57 Maurits Vink 1981 Voorburg 01:28:21 01:27:42
58 Marcel Plazier 1968 Uithoorn 01:28:57 01:28:07
59 Kevin van Niele 1959 Monnickendam 01:29:27 01:29:09
60 Jurian van der Meer 1971 Haarlem 01:29:55 01:29:15
61 Johan Trommel 1957 Hillegom 01:30:34 01:29:49
62 Bart Adrichem 1991 Beverwijk 01:30:36 01:30:10
VROUW, 15 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Noor Binkhorst 1980 Uitgeest 01:05:15 01:05:05
2 Marjan Brederode Haarlem 01:06:39 01:01:13
3 Mieke Rijker 1986 Santpoort-Noord 01:08:40 01:08:31
4 Marijke Toussaint 1971 Amsterdam 01:15:12 01:14:58
5 Jojanneke Bron 1981 Haarlem 01:15:39 01:15:25
6 Tessa Striekwold 1991 Amsterdam Zuidoost 01:16:51 01:16:31
7 Lieneke Dijkstra 1987 Bloemendaal 01:19:02 01:18:41
8 Nanda Schell 1979 Alkmaar 01:19:18 01:19:03
9 Janine van Bree 1990 Amsterdam 01:19:22 01:19:07
10 Tessa Keur 1970 Amstelveen 01:19:46 01:19:25
11 Martine Deckers 1972 KAV Holland 01:20:18 01:20:06
12 Maartje Dijkers 1985 Amsterdam 01:22:35 01:22:01
13 Karlijn de Kruif 1980 Amsterdam 01:23:18 01:22:44
14 Janny van Dok-Selie 1966 Wormer 01:24:53 01:24:38
15 Janneke Gorzeman 1959 Thorpe Ashbourne 01:25:28 01:24:59
16 Angelique Bekker 1967 Haarlem 01:29:32 01:28:55
17 Marlies Muns 1983 Hillegom 01:30:34 01:29:50
18 Anne Poldervaart 1992 Beverwijk 01:30:36 01:30:10
19 Bannink Petra 1961 KAV Holland 01:31:17 01:31:04
20 Karin Bakker 1962 KAV Holland 01:31:18 01:31:05
21 Mengt van Midden 1987 Alkmaar 01:33:19 01:32:37
22 Roselique Bronsema 1983 Haarlem 01:34:53 01:33:55
23 Linda Douw 1983 Amsterdam 01:35:06 01:34:39
24 Pot Nanda 1964 De Spartaan 01:35:24 01:34:43
25 Suzanne Brandjes 1981 Uitgeest 01:35:40 01:35:30
26 Mariska Groen 1992 Uitgeest 01:35:40 01:35:30
27 Trudy Buijs 1959 Atos 01:36:39 01:35:47
28 Marjoliene van der Wal 1965 Atos 01:36:41 01:35:49
29 Helen Bridge 1979 Haarlem 01:37:50 01:37:27
30 Ineke Brouwer 1949 Kombijsport 01:41:41 01:41:08
31 Sigrid Aaij 1975 Leimuiden 01:45:36 01:44:41
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Emile Kuijvenhoven 1980 AV ’23 40:21:00 40:18:00
2 Mattias vd Dool Enebjörk 1983 Rijnsburg 40:44:00 40:41:00
3 Dennis van der Lans 1973 Hillegom 40:56:00 40:54:00
4 Pieter de Jager 1969 Haarlem 42:00:00 41:53:00
5 Patrick Heijtlager 1984 Amsterdam 42:24:00 41:47:00
6 Michael Gerrits 1968 Amstelveen 42:59:00 42:23:00
7 Kenzo van Elses 1982 Spaarndam 43:52:00 43:44:00
8 Ger van Henten 1962 Suomi 43:58:00 43:42:00
9 Kareljan Schoutens 1962 AV Haarlem 44:03:00 43:39:00
10 Niels Visser 1978 Haarlem 44:26:00 44:19:00
11 Han Stiekema 1965 Heemskerk 44:47:00 44:41:00
12 Arjan Dekker 1969 Lycurgus 44:57:00 44:54:00
13 Marco de Boer 1965 Suomi 45:19:00 45:03:00
14 Rob van Heerden 1960 Zaandam 45:27:00 45:23:00
15 Olivier Knippenberg 1971 Amsterdam 46:37:00 46:25:00
16 Maarten van den Ende 1960 Achilles-Top 47:14:00 47:01:00
17 Franc van Erck 1962 Running Holland verenigin 47:43:00 47:39:00
18 Sander Smit 1970 Velserbroek 47:45:00 47:40:00
19 Martijn Kooijman 1974 Haarlem 47:56:00 47:32:00
20 Rob van Loon 1965 Den Haag 48:05:00 47:42:00
21 Wim Alfrink 1971 48:13:00 48:05:00
22 Wilko Keulemans 1971 Santpoort-Noord 48:20:00 48:11:00
23 Kaya Gegzin 1980 Amsterdam 48:38:00 48:11:00
24 Jurriaan Verschuur 1977 Bloemendaal 49:18:00 48:40:00
25 Berrie Vuist 1965 Suomi 50:08:00 49:46:00
26 Edo Rensman 1972 Diemen 50:27:00 49:29:00
27 Fred Steegstra 1964 Haarlem 50:52:00 50:35:00
28 Jimmy van Zutphen 1981 Beverwijk 51:14:00 50:39:00
29 Fred Hooghiemstra 1964 Amstelveen 51:17:00 51:01:00
30 Martijn Witteman 1983 Amsterdam 52:01:00 51:26:00
31 Wouter Goossens 1963 Haarlem 52:06:00 51:26:00
32 Koen Visscher 1975 Bussum 52:12:00 52:04:00
33 Jan Bons 1962 Haarlem 52:44:00 51:50:00
34 Roger Langlois 1971 Haarlem 52:44:00 51:49:00
35 Paul Reparon 1967 Haarlem 52:49:00 52:15:00
36 Vincent van den Ende 1961 Amsterdam 53:16:00 53:04:00
37 Serge Stoker 1971 Hillegom 53:20:00 52:29:00
38 Wijnand van Lith 1982 ‘s-Gravenhage 53:56:00 53:19:00
39 Eef Versteegen 1981 Velserbroek 53:57:00 53:17:00
40 Peter Koelewijn 1959 IJmuiden 54:06:00 53:31:00
41 Christiaan Zandstra 1983 Amsterdam 54:56:00 54:18:00
42 Loic Nosland 1958 Amsterdam 54:59:00 54:16:00
43 Diederik Enschedé 1991 Leiden 55:20:00 54:21:00
44 Patick van Deudekom 1976 Zandvoort 55:22:00 54:43:00
45 Maurice Abma 1966 Haarlem 55:32:00 55:01:00
46 Karel Hoekstra 1954 DEM 55:33:00 55:24:00
47 Arjan Hooiveld 1971 Haarlem 55:33:00 54:44:00
48 Bas van den Berg 1976 Noordwijk Zh 55:34:00 54:45:00
49 Raymond Lempers 1981 Noordwijk Zh 55:43:00 54:55:00
50 Wim Brussaard 1957 Bennebroek 56:04:00 55:40:00
51 Guido Heeger 1975 Diemen 56:33:00 55:40:00
52 Tim Koppen 1984 Haarlem 56:41:00 55:52:00
53 Ferd Krijnen 1953 Haarlem 56:47:00 56:39:00
54 Rob Smit 1964 Haarlem 56:57:00 56:19:00
55 Hans van Rossum 1958 Haarlem 56:58:00 56:44:00
56 Patrick Smit 1968 Aalsmeer 57:09:00 57:00:00
57 Peter Molenaar 1961 AV Castricum 57:31:00 56:55:00
58 Martin van Vliet 1961 Diemen 57:44:00 56:51:00
59 D Wortman 1989 Aerdenhout 57:47:00 57:28:00
60 Peter Oud 1970 Beverwijk 57:47:00 57:01:00
61 Gerben Lok 1980 Alphen aan den Rijn 58:16:00 58:09:00
62 Jef Melenhorst 1964 Heemstede 58:42:00 58:25:00
63 Rob Berkhof 1952 Bloemendaal 58:49:00 58:23:00
64 Rob van Wees 1963 Bloemendaal 58:49:00 58:24:00
65 Nick Stavenuiter 1994 Haarlem 58:58:00 58:13:00
66 Rein Wortman 1995 Aerdenhout 59:14:00 58:55:00
67 Robert van Houten 1965 Heemstede 59:20:00 58:48:00
68 Ton Handgraaf 1961 Haarlem 59:23:00 58:51:00
69 Ad van der Gaauw 1949 Haarlem 59:24:00 58:40:00
70 Thom Arends 1992 Zaandam 59:46:00 58:55:00
71 Jelmer Boomsma 1970 Amsterdam 59:54:00 59:16:00
72 Andre Lamper 1965 Haarlem 59:57:00 59:20:00
73 Guus van der Heide 1989 Santpoort-Noord 01:00:00 59:14:00
74 Jasper Kortbeek 1988 Hoofddorp 01:00:07 59:36:00
75 Peter van Kampen 1952 Noordwijk Zh 01:00:14 59:27:00
76 Ronald Zimmerman 1985 Haarlem 01:00:36 01:00:06
77 Gerlof vd Veen 1955 KAV Holland 01:01:06 01:00:14
78 Wilmer van Alten 1969 Velserbroek 01:02:13 01:02:05
79 Sjoerd Bakker 1973 Haarlem 01:03:19 01:02:42
80 Edwin Otte 1965 Velsen-Noord 01:03:46 01:03:18
81 Ron van den Eshof 1956 Velsen-Noord 01:03:46 01:03:17
82 Frank van den Eshof 1971 Velsen-Noord 01:03:46 01:03:17
83 Alfons Knijn 1952 avVN 01:04:46 01:04:19
84 Roy Kokkelkoren 1990 Haarlem 01:06:09 01:05:22
85 Foeke de Koe 1979 Haarlem 01:08:04 01:07:50
86 René Brachthuizen 1956 Zaandam 01:09:09 01:08:53
87 Tom Metselaar 1980 Suomi 01:09:14 01:08:34
88 Richard Kemper 1970 Heemstede 01:09:14 01:08:35
89 Cor Veenboer 1951 Spaarndam 01:09:38 01:08:47
90 Stijn van de Weijer 1975 Haarlem 01:10:46 01:10:27
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Josien Scheepens 1997 KAV Holland 38:01:00 38:00:00
2 Annemieke van den Dool 1984 Rijnsburg 44:56:00 44:53:00
3 Veerle van Balen 1987 AV ’23 46:19:00 46:13:00
4 Chantal Pleune 1979 Phanos 47:29:00 47:25:00
5 Caroline Dijkstra 1970 Haarlem 48:04:00 47:58:00
6 Edith Koelewijn 1967 Suomi 48:33:00 48:02:00
7 Lisanne Schoutens 1993 Heemstede 48:52:00 48:28:00
8 Charlotte Voorhoeve 1991 Overveen 48:58:00 48:11:00
9 Mia Koedooder 1970 Wijdenes 49:00:00 48:43:00
10 Marieanne van Tilburg 1986 Amsterdam 49:40:00 48:57:00
11 Anne van Brussel 1989 Eindhoven 51:12:00 50:47:00
12 Hinke Wesselius 1975 Haarlem 51:22:00 51:19:00
13 Elisabeth van der Linde 1990 Amsterdam 51:45:00 51:26:00
14 Eveline Sintnicolaas 1992 Amsterdam 51:45:00 51:26:00
15 Bauke van der Hem 1946 Castricum 52:34:00 52:24:00
16 Eveline Peekstok 1990 Haarlem 52:35:00 52:19:00
17 Marieke Hermans 1981 Haarlem 52:37:00 52:18:00
18 Saskia Kamman 1984 Phanos 52:56:00 52:31:00
19 Mary Plug-Mooij 1961 Velserbroek 53:14:00 52:55:00
20 Floor Bremer 1975 Amsterdam 53:21:00 53:08:00
21 Barbara Weenink 1973 Overveen 53:24:00 53:23:00
22 Rineke de Visser 1991 Voorhout 53:59:00 53:58:00
23 Annego Fokker 1957 Bloemendaal 54:37:00 54:15:00
24 Margaux Nosland 1986 amsterdam 54:59:00 54:17:00
25 Puck Poelmann 1999 Bloemendaal 55:33:00 54:50:00
26 Leoniek van Kampen 1982 Noordwijk Zh 55:43:00 54:56:00
27 Saskia Fase 1982 Alphen aan den Rijn 57:29:00 57:22:00
28 Florence Meershoek 1972 Amsterdam 57:33:00 56:48:00
29 Maaike Rutten 1980 Amsterdam 57:33:00 56:48:00
30 Lotte Jansen 1987 Amsterdam 58:11:00 57:28:00
31 Lisette van de Graaf 1987 Amsterdam 58:32:00 57:58:00
32 Karen Smit 1968 Aalsmeer 59:51:00 59:41:00
33 Anne van Veen 1986 Utrecht 01:00:01 59:40:00
34 Yara Kortbeek 1990 Hoofddorp 01:00:09 59:39:00
35 Marja Gemser-Cornelissen 1962 Haarlemmermeer 01:00:12 59:31:00
36 Marije van der Meer 1977 Haarlem 01:00:26 59:46:00
37 Marjo Mekkelholt 1976 Haarlem 01:00:26 59:44:00
38 Brigitte Roijen 1970 Haarlem 01:00:58 01:00:39
39 Lilian van Velzen 1975 Haarlem 01:01:01 01:00:18
40 Kirti Zeijlmans 1989 Santpoort-Noord 01:01:11 01:00:24
41 Willeke Teeuwen 1961 Haarlemmermeer 01:02:28 01:01:47
42 Hetty van de Kemenade 1965 Haarlem 01:02:34 01:02:14
43 Saskia Stroombergen 1970 Haarlem 01:02:50 01:02:38
44 Miranda van Turennout 1967 KAV Holland 01:02:50 01:02:37
45 Silvia van Roozendaal 1972 DEM 01:03:07 01:02:42
46 Anouk Wortman 1991 Amsterdam 01:03:54 01:03:36
47 Esther van de Voort 1984 Amsterdam 01:04:01 01:03:24
48 Irene van de Voort 1970 Lunteren 01:04:01 01:03:25
49 Suzanne Rotteveel 1972 Haarlem 01:05:01 01:04:45
50 Astrid van Niele 1961 Monnickendam 01:05:34 01:05:17
51 Inge Nelis 1977 Haarlem 01:05:42 01:05:38
52 Kim Bremer 1978 Haarlem 01:05:55 01:05:42
53 Paola Prins 1963 Bloemendaal 01:06:28 01:05:52
54 Betty Driessen 1957 Bloemendaal 01:07:14 01:06:38
55 Lorraine Gouvennec 1986 Amsterdam 01:07:35 01:06:51
56 Doortje van Der Heide 1985 Haarlem 01:08:30 01:07:44
57 Mariska van Kampen 1984 Amsterdam 01:08:46 01:07:50
58 Karen Pluimgraaff 1984 Haarlem 01:08:46 01:07:50
59 Fenna Dunning 1967 Utrecht 01:10:50 01:10:34
60 Amy Veenboer 1986 Spaarndam 01:12:01 01:11:11
61 Anneke Trommel-Jongkind 1957 Hillegom 01:17:22 01:16:37
MAN, 5 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Chris van Hensbergen 1995 KAV Holland 16:38 16:38
2 Amanuel Legesse-Gebrekida 1990 Haarlemmermeer 17:19 17:18
3 Daan Oppenhuis 1994 AV Haarlem 17:58 17:55
4 Hidde Knoet 1994 KAV Holland 18:17 18:14
5 Marcel Pool 1985 Haarlemmermeer 18:27 18:26
6 Martin Hoogervorst 1964 Loopgroep PK 18:44 18:43
7 Bas de Wit 1985 Beverwijk 19:28 19:27
8 Quinten Peeters 1999 Heemskerk 19:56 19:56
9 Jeroen Kalf 1974 Lycurgus 20:14 20:11
10 Sander Machielsen 1986 Amsterdam 20:16 20:09
11 Andries Cupido 1982 Amsterdam 20:19 20:12
12 René van der Kruk 1975 Utrecht 20:24 20:22
13 Rocco Mulder 1961 Heemstede 20:49 20:47
14 Christophe Veuskens 1974 AAC 20:57 20:55
15 Marnix Timmer 1994 Overveen 21:18 21:15
16 Stephan de Vilder 1965 Haarlem 22:33 22:30
17 Marnix Peeters 2001 Heemskerk 22:53 22:46
18 Bas Selhorst 1965 Purmerend 23:03 22:58
19 Albert Peeters 1967 Heemskerk 23:23 23:17
20 Ezra Mulder 1997 Heemstede 23:59 23:57
21 Jeroen Vader 1965 Amsterdam 24:03:00 23:48
22 Wim Honig 1967 Amstelveen 24:44:00 24:40:00
23 Aron Zeegers 1998 Velserbroek 24:53:00 24:53:00
24 Benten Anders 1983 Haarlem 25:19:00 25:06:00
25 Kick Boonstra 2004 Haarlem 25:35:00 25:31:00
26 Johan de Koning 1977 Haarlem 25:43:00 25:38:00
27 Huib Wielemaker 1975 Haarlem 25:44:00 25:35:00
28 Atom Levison 2005 Haarlem 26:24:00 26:20:00
29 Bas van der Steeg 1962 Haarlem 26:39:00 26:30:00
30 Guido Boonstra 1970 Haarlem 27:12:00 27:07:00
31 Marvin Rot 1982 Haarlem 27:31:00 27:18:00
32 Coen Binnerts 1995 Westzaan 27:48:00 27:42:00
33 Bob de Boer 2003 Driehuis Nh 28:47:00 28:43:00
34 Ronald Comperen 1978 ‘s-Gravenhage 30:23:00 30:11:00
35 Jan Aleman 1974 Amsterdam 30:25:00 30:14:00
36 Jotte Kop 1985 Haarlem 32:48:00 32:39:00
37 Michiel Verhoef 1968 Amsterdam 32:54:00 32:41:00
38 Gerard van der Meij 1957 Overveen 34:29:00 34:27:00
39 Tim van der Meij 1993 Overveen 34:48:00 34:47:00
40 Hans Siebbeles 1962 Amsterdam 35:03:00 34:41:00
41 Cees Buijs 1961 Koog aan de Zaan 35:51:00 32:54:00
42 Mink Muskens 2003 Haarlem 38:26:00 38:18:00
43 Roeland Muskens 1956 Haarlem 38:27:00 38:18:00
VROUW, 5 KM PRESTATIE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 IJke Mourits 1999 Haarlem 20:21 20:20
2 Luna de Bruin 2003 Loopgroep Aart Stigter 20:52 20:52
3 Marlou Remeeus 1994 Suomi 21:38 21:36
4 Nicolet Zwaan 1965 Suomi 22:48 22:47
5 Saskia Winkel-Onrust 1967 Purmerend 24:04:00 23:59
6 Kirsten Verpaalen 1974 Haarlem 24:44:00 24:42:00
7 Inge Scheijde 1966 Haarlem 26:49:00 26:45:00
8 Gabriella Boxhoorn 1994 Heemstede 27:48:00 27:41:00
9 Floortje de Vries 1995 Heemstede 27:56:00 27:50:00
10 Engely van der Schatte 1996 Haarlem 28:06:00 27:56:00
11 Marijke Zwaag 1990 AV Haarlem 28:16:00 28:11:00
12 Jeannette Jonker 1966 Haarlem 28:23:00 28:19:00
13 Ummi Renteria-Wouters 1999 Utrecht 29:14:00 29:06:00
14 Dieuwertje Tromp 1986 Amsterdam 29:18:00 29:13:00
15 Rianne Neering 1981 Abcoude 29:29:00 29:17:00
16 Laurien van Daalen 1983 Haarlem 29:35:00 29:27:00
17 Hanneke de Graaff 1978 Utrecht 30:15:00 30:03:00
18 Eva de Wit 1990 Haarlem 30:27:00 30:13:00
19 Jorinde Gels 1989 Beverwijk 31:07:00 31:01:00
20 Caroline Nederkoorn 1980 Haarlem 31:15:00 31:05:00
21 Floor van Lohuizen 1976 Heemstede 31:15:00 31:05:00
22 Inge Hogendorp-Veerman 1968 Velserbroek 32:00:00 31:56:00
23 Harriet Delhaas 1977 Amsterdam 32:09:00 32:00:00
24 Eline Binnerts 1995 Haarlem 32:25:00 32:18:00
25 Kate Gentile 1982 Haarlem 32:34:00 32:20:00
26 Dana Horeman 1981 Haarlem 32:34:00 32:20:00
27 Susan de Bueger 1971 Haarlem 32:44:00 32:33:00
28 Marleen Vonk 1983 Haarlem 33:07:00 32:52:00
29 Martine Kraaij 1982 Haarlem 33:41:00 33:38:00
30 Valerie van den Hende 1975 Haarlem 33:58:00 33:52:00
31 Deborah Pennarts 1996 Haarlem 34:02:00 33:55:00
32 Gea Jongboom 1943 34:19:00 34:06:00
33 Mieke Wouters 1968 Utrecht 34:20:00 34:12:00
34 Sterre Roos 1996 Overveen 34:27:00 34:16:00
35 Marjolein de Heer 1955 Zaandam 35:43:00 35:31:00
MAN, 2 KM FAMILY-RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeroen Kalf 1974 Assendelft 10:07
2 Arjo Blok 1966 Bloemendaal 10:24
3 Jack van Lohuizen 1972 Heemstede 10:48
4 Duncan Bloem 1975 Cruquius 11:30
VROUW, 2 KM FAMILY-RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Aukje van het Nederend 1978 Haarlem 11:43
M-KID, 2 KM FAM-KIDS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ezequiel Bolsman 2004 Phanos 08:05
2 Taygel Bolsman 2009 Phanos 08:08
3 Ivar Kalf 2008 Assendelft 09:41
4 Sven Blok 2008 Bloemendaal 10:22
5 Koen de Boer 2005 Driehuis Nh 10:34
6 Iver Lankwarden 2010 Beverwijk 10:48
7 Thijmen Bloem 2006 AV Haarlem 11:30
V-KID, 2 KM FAM-KIDS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Fenna Kalf 2006 Assendelft 10:05
2 Perna Levison 2006 Haarlem 10:34
3 Eefje Verschuur 2007 Bloemendaal 10:35
4 Jikke van Lohuizen 2009 Heemstede 10:44
5 Anna vd Waals 2008 Haarlem 11:06
6 Elise van het Nederend 2008 AV Haarlem 11:07
7 Nina Kaan 2010 Haarlem 11:29
8 Mia van het Nederend 2007 AV Haarlem 11:31

Sponsors

Blank Prevoo Van Bolhuis notarissen

HBB Groep

Vlietzorg

Hormann

De zorgspecialist

’t Wapen van Kennemerland

Studio Nico Swanink

Runnersworld

Stadsschouwburg & Philharmonie

Pot Jonker advocaten

Park Plaza

NR Automatisering

Overname Experts

NZA New Zealand

Muller & Partners advocaten

Mizuno

Mennens

Biemond & Van Wijk – Mercedes-Benz

Vos & Vennoten

Kunst centrum haarlem

KPG Architecten

Bovelander & Bovelander

Fluor

Henri Bloem

Bewustsporten.nl

Baker Tilly Berk Velsen

Ad Appel Taaltrainingen

Nieuws